Kontakt
Gabinet
Social media

POSZUKUJEMY PSYCHOTERAPEUTY DZIECI I MŁODZIEŻY/ RODZIN ORAZ PSYCHOTERAPEUTY OSÓB DOROSŁYCH

Jungian – Centrum Psychoterapii i Myśli Jungowskiej w Gliwicach to nowopowstały ośrodek psychoterapii i analizy jungowskiej. Stworzyliśmy to miejsce z myślą o pracy w sposób analityczny z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, jak również z rodzinami. 

To dość niecodzienne połączenie, zważywszy na fakt, że C.G. Jung był głównie zainteresowany pracą z materiałem nieświadomym osób dorosłych. Niemniej jednak, na gruncie jego odkryć przez ostatnie kilkadziesiąt lat rozwinęły się i nadal rozwijają, podejścia integrujące i adaptujące pracę z materiałem nieświadomym pacjentów w wieku dziecięcym i nastoletnim, jak również rodzin i par. 

Naszym zamysłem jest stworzyć kameralny zespół terapeutów (dziecięcych, młodzieży, dorosłych, rodzinnych), reprezentujących różne modalności pracy z pacjentami, przede wszystkim jednak otwartych na pracę z nieświadomym aspektem psychiki i zainteresowanych rozwojem/ pogłębieniem pracy w perspektywie jungowskiej. 

Zapraszamy do współpracy psychoterapeutów dzieci i młodzieży, którzy samodzielnie pracują z pacjentami i jednocześnie:

  • ukończyli min. 4 letnie szkolenie w zakresie psychoterapii lub są przynajmniej po 2 roku szkoły, 
  • są procesie psychoterapii własnej i superwizji (mile widziana psychoterapia/superwizja u analityka jungowskiego),
  • mają gotowość zaangażować się w min. 10h pracy stacjonarnie z pacjentami tygodniowo.

Centrum Jungian ma przed sobą dwa cele – pracę z pacjentami oraz współtworzenie środowiska psychoterapeutów skupionych wokół psychologii i analizy jungowskiej. 

Z uwagi na fakt, że w Polsce środowisko jungowskie samo w sobie jest dość kameralne i w dużym stopniu opiera się na międzynarodowej współpracy z analitykami z całego świata, kluczowym aspektem podjęcia współpracy będzie również znajomość języka angielskiego. 

Oferujemy:

  • współpracę o umowę zlecenie lub umowę o współpracy (B2B),
  • stawka to 80 zł brutto za sesję indywidualną, 100 zł brutto za konsultację rodzinną i terapię rodzinną prowadzoną przez jednego terapeutę, 
  • interwizję grupową prowadzoną raz w miesiącu, 
  • superwizję zespołu prowadzoną raz w miesiącu przez zagranicznego analityka jungowskiego (opłaconą przez Centrum).
  • obsługę techniczną (prowadzenie grafiku, kontakt z klientami, pobieranie opłat, fakturowanie),
  • brak klauzuli o wyłączności.

Prosimy o kontakt osoby spełniające powyższe kryteria.

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres znajdujący się na stronie www.jungian-centrum.pl.

Dodatkowo prosimy o zawarcie informacji o zakresie pracy (np. psychoterapeuta dzieci i młodzieży/ dorosłych/ psychoterapeuta par/ rodzin),

informacje o dyspozycyjności (preferowane dni i godziny pracy).

Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Jungian – Centrum Psychoterapii i Myśli Jungowskiej zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Jungian – Centrum Psychoterapii i Myśli Jungowskiej.